Warto zabierać ze sobą paragon ze sklepu

Zakupy robimy codziennie, a dziś z tej okazji wygrać można wspaniałe nagrody. To nie żart. Każdy paragon fiskalny odebrany przy kasie staje się kuponem, który może Ci przynieść niespodziewane szczęście! Niewiarygodne, a jednocześnie prawdziwe.

Jak wziąć udział w zabawie? Nic prostszego, wystarczy jedynie sfotografować pozyskany paragon, a zdjęcie wraz z przepisanym na formularz unikalnym numerem paragonu wysłać mailem na wskazany adres. Rejestracja losu zajmuje mniej niż pięć minut. Pamiętaj, aby zachować paragon do rozstrzygnięcia konkursu! Laureaci typowani są na zasadzie losowania, które odbędzie się w dniu wyznaczonym w regulaminie konkursu.

Na szczęśliwców czekają wspaniałe nagrody, a wśród nich:

  • Nowa Toyota CH-R stanowiąca kwintesencje sportowego stylu i funkcjonalności. Najnowsze technologie i legendarna niezawodność Toyoty zapewniają 100% zadowolenia z jazdy;
  • Automatyczna kosiarka Viking iMOW MI 422P, która sprawia, że koszenie trawników nigdy nie było tak proste;
  • Hamak wykonany z najwyższej jakości materiałów dla dłuuugich godzin relaksu;
  • Zestaw sztućców do grilla.

Zabawa ma na celu zbudowanie wśród konsumentów nawyku brania paragonów. Według badań przeprowadzonych na rzecz Ministerstwa Finansów ogromny odsetek Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy jak wielkie ma to znaczenie. Ten prosty odruch odgrywa ważną rolę w uczciwym obrocie gospodarczym. Przynosi to korzyści nie tylko konsumentom, ale i poprawia jakość funkcjonowania całego kraju.

Nie czekaj i już dziś weź udział w zabawie! Powodzenia!

Dodaj komentarz